Přihláška na výlet
ZLATÉ KOLO VYSOČINY


Prohlašuji, že jako účastník cyklistického výletu „Zlaté kolo Vysočiny“ beru na vědomí, že se výlet koná za plného silničního provozu a budu dodržovat jeho pravidla dle Zákona o provozu na pozemních komunikacích. Jsem zdravotně způsobilý k absolvování výletu.
Dále jsem si vědom toho, že nesu plnou zodpovědnost za mnou způsobené škody sobě, pořadateli nebo třetí osobě na zdraví a majetku v souvislosti s mou účastí na výletě. Souhlasím rovněž s použitím mých osobních údajů v rozsahu nezbytně nutném pro zpracování a zveřejnění výsledků výletu. Dále souhlasím s pořizováním záznamů - fotografií a videí pro potřeby Obce Ruda během výletu Zlaté kolo Vysočiny.* - Povinné údaje

  • Po vyplnění a odeslání registrace vám dorazí email s potvrzením registrace.

  • Pokud jste vybrali platbu "Převodem na účet" proveďte platbu pomocí internetového bankovnictví. Informace o účtě a částce dostanete na email.

  • Po zaplacení trvá zrhuba týden zpracování a kontrola platby v našem internetovém bankovnictví. Po potvrzení dostanete email s infomrací o obdržení vaší platby a zaplacení startovného.

K-System
K-Sport
PBS Velká Bíteš
Pelánek Stavební činnost
VM Rekostav
Prolog Velké Meziříčí
ŠVIHÁLEK - DVOŘÁK
Petr Voneš, Rudíkov
Autocentrum Lukáš Klíma
Ferrum Moravské Budějovice
SUYS
Ceratizit Velké Meziříčí
Bematech Velká Bíteš
Xtline
Cyklo Doležal, Vlkov
Cyklo Janíček
Author
Elektroopravna Raus
P&L Biskupice u Luhačovic
Dílna Kafka
POEX Velké Meziříčí
Twinsport Třebíč
JK cyklo Velké Meziříčí
Zahradnictví Ladislav Molnár Budišov
Dílna Kafka
Pyros Třebíč
Skisport Drápela
Exit 162
Noviny VM