Online výsledky ZLATÉ KOLO VYSOČINY

ZLATÉ KOLO VYSOČINY -

06:07:23
06.10. 2022

Kategorie: Trať: 100 KM


Jméno / Startovní číslo
Dosažený čas Klub/bydliště Průměrná rychlost
km/h
--    Král Vítězslav - [50] na trati Hladké Životice
2.    Šmíd Robert - [86] 02:56:45 Sport Import 33.95
3.    Křešťák Filip - [75] 02:56:49 Brno 33.93
4.    Pazderka Jiří - [60] 02:56:50 Dolní Heřmanice 33.93
5.    Novotný Martin - [92] 02:56:51 Ostopovice 33.93
6.    Balabán Jaroslav - [93] 02:57:35 Bysřice nad Pernš... 33.79
7.    Studený Zdeněk - [103] 02:57:47 SK Vídeň 33.75
8.    Meišner Libor - [85] 03:01:27 SPORT IMPORT 33.07
9.    Drnec Martin - [97] 03:02:04 COS Brno 32.95
10.    Kaštánek Martin - [88] 03:03:40 Cyklo Janíček 32.67
11.    Gotthard David - [76] 03:07:10 SPORT IMPORT 32.06
12.    Gorner Dominik - [112] 03:10:40 OCA 31.47
13.    Katrňák Tomáš - [80] 03:11:48 COS Brno 31.28
14.    Vlček Petr - [105] 03:17:54 CK Vinohradské šl... 30.32
15.    JANEČEK David - [74] 03:17:58 NHÚ Balinka VM 30.31
16.    Golik Pavel - [94] 03:18:06 COS Brno 30.29
17.    Chudoba Pavel - [115] 03:18:19 Telomera 30.25
18.    Pátík Tomáš - [117] 03:18:23 Kojetín 30.24
19.    Flajsar Jiri - [87] 03:18:38 Dubňany 30.21
--    Mach Milan - [111] !licence! 03:19:30 TJ Favorit Brno 30.08
20.    Homola Miloš - [91] 03:20:36 Brno 29.91
21.    Stupka Ondřej - [78] 03:30:25 Velká Bíteš 28.51
22.    Pučan Jiří - [70] 03:31:28 28.37
23.    Korbička Tomáš - [95] 03:42:32 COS Brno 26.96
24.    Petrucha Kamil - [96] 03:44:18 Velké Meziříčí 26.75
25.    Horký Miroslav - [56] 03:45:23 Velké Meziříčí 26.62
26.    Horký Tomáš - [59] 03:45:32 Triatlon Třebíč 26.6
27.    Kříž Jiří - [58] 03:45:36 Bukov 26.6
28.    Marek Vojtěch - [101] 03:46:18 Brno 26.51
29.    Beránek Jan - [113] 03:47:23 Telomera 26.39
30.    Novotná Monika - [114] 03:47:23 Telomera 26.39
31.    Blaha Michal - [81] 03:55:32 BT Velká Bíteš 25.47
32.    Malec Jan - [79] 04:00:21 Velká Bíteš 24.96
33.    Ostrý Jiří - [52] 04:04:18 Zbýšov u Brna 24.56
34.    Geisselreiter Aleš - [106] 04:05:25 Velká Bíteš 24.45
35.    Krásný Martin - [68] 04:07:31 Žďár nad Sázavou 24.24
36.    Drexler Petr - [109] 04:07:38 COS Brno 24.23
37.    Malášek Jiří - [90] 04:08:06 Velké Meziříčí, 24.18
38.    Krásný Ondřej - [66] 04:10:08 Brno 23.99
39.    Horký Pavel - [57] 04:13:55 Becaro 23.63
40.    Kopec Tomáš - [51] 04:13:56 Bratislavská 195/9... 23.63
41.    Sýkora Miroslav - [119] 04:15:08 Křižanováci 23.52
42.    Rohovský Michal - [118] 04:15:08 Križanováci 23.52
43.    Bednář Jaroslav - [84] 04:21:16 Becaro 22.97
44.    Novotná Petra - [67] 04:29:18 Náchod 22.28
45.    Lhota Jaroslav - [64] 04:29:32 Hradec Králové 22.26
46.    Pazderka Jiří - [61] 04:31:28 Velké Meziříčí 22.1
47.    Musil Josef - [63] 04:44:05 CK Vinohradské šl... 21.12
48.    Král Radek - [69] 04:48:28 Brno 20.8
49.    Langr Antonín - [116] 05:03:12 Třebíč 19.79
50.    Pelánek Martin - [108] 05:14:39 BECARO 19.07
51.    Pelánek Zdeněk - [107] 05:14:41 BECARO 19.07
52.    Král Vítězslav - [110] 05:19:04 Hladké Životice 18.8
53.    Smíšek Eduard - [65] 05:19:06 Brno Profýz 18.8
54.    Merta Jan - [77] 05:23:11 Velké Meziříčí 18.57
55.    Homola Antonín - [99] 05:56:30 Petráveč 66 16.83
56.    Musil Marek - [98] 05:58:44 Ruda 16.73
57.    Karásek Ctibor - [54] 06:17:30 Horní Bory 15.89
--    Dvořák Petr - [53] na trati VM